Chovná stanice plemene Border Collie

Kniha návštěv

Datum: 28.05.2011

Vložil: Agátka

Titulek: Amettka

Dobrý deň, Amettka je veľmi spokojná a hravá, ako pravá borderka.Je poslušná a na agility jej to ide tiež výborne.Ako som spomínala začali sme chodiť na agility a Amett to veľmi baví.
Pošlem mail aj s fotkami.

Agátka a Amettka:).Datum: 10.06.2011

Vložil: Dáša

Titulek: Re: Amettka

to je paráda. těšíme se na fotky. Adar nám taky nadšeně běhá, letos už i skáče, jen odstranit jeho skoky z kladiny bude fuška:). Zdravíme celou rodinu. Dáša

Datum: 30.06.2011

Vložil: Agátka

Titulek: Re: Re: Amettka

Amett z kladiny a A-čka zbieha pekne a tiež ju veľmi baví hojdačka.
Z agility fotky zatiaľ nemáme ale pošlem fotky z lúky.Agátka a Amettka

Datum: 16.06.2010

Vložil: Agátka

Titulek: Amettka je spokojná.

Dobrý deň,
Amettka sa má u nás dobre a stále sa chce hrať s Danym.Keďže Dany má už 6 rokov tak sa s Amettkou moc nechce hrať.Amettka ho však niekedy vyprovokuje aby sa s ňou hral.Potom sa Dany naháňa a ona si .Cez prázdniny pôjdeme na dovolenku so starými rodičmi, ktorý majú Danyho takže Dany zatiaľ pôjde k nám.Do konca týždňa dáme na Rajče fotky Amettky ako som písala aj do mailu.Na budúci rok možno urobím Amettke vlastnú web stránku a dám Vám vedieť.
Agátka Cicáková.

Datum: 14.05.2010

Vložil: David www.honeyhillside.websnadno.cz

Titulek: Darkly

Dobrý den, náhodou jsem narazil na Vaše stránky, když koukám na fotky a čtu o Darkly, jako přes kopírák u nás doma, až jsem se musel pousmát, jak je to stejné. Tenisák-sníh-děti-no úplně přesně. Štěníci jsou krásní!!! Hodně zdaru přeju z Krkonoš.

Datum: 11.05.2010

Vložil: Míša Ú www.silverbreeze.webnode.cz

Titulek: fotky

Téda, jsem se koukla na fotky a prckové jsou boží a hlavně nádherní:)

Datum: 08.05.2010

Vložil: Štěpa a Matěj

Titulek: Adar

Ahoj Dášo,
tak jsem koukala, že to vypadá, že si Adara necháte nakonec doma. Nechce se ti ho dát pryč? Je kouzelnej. Občas se koukám na nové fotky a mám nutkání si ho vzít, ale momentálně by to asi opravdu nešlo. Tak přeju ať se podaří brzy udat i ostatní fenečky. Zdravíme Matěje.

Datum: 08.05.2010

Vložil: Dáša

Titulek: Re: Adar

Dostali nás všichni něčím, ale nějak na nás zbyl - on si nás vybral sám :). Jakmile budete mít čas, určitě se přiďte podívat - je to výborná smečka....

Datum: 05.05.2010

Vložil: Agátka

Titulek: Nádherná Amett.

Dobrý deň,
veľmi sa tešíme na Amett.Je to môj prvý pes.Priam milujem zvieratá a prírodu.Jasné, že všetky šteniatka sú krásné.Nám sa páčia všetky.Najradšej by sme si všetky zobrali.Už sme jej kúpili hračky aj košík.Sme na ňu pripravený.

Datum: 05.05.2010

Vložil: Dáša

Titulek: Re: Nádherná Amett.

To zní pro Amettku vše krásně - snažíme si s nimi co nejvíc hrát, mají moc rádi lidi. Určitě u vás bude spokojená. A děkuju za vzkaz - vím, že si je taky nemůžu nechat všechny, ale je to těžký se s nimi rozloučit, jsou to výborný mazlící kuličky :).

Vyhledávání

Kontakt

Dáša a Petr Patočkovi Kadlická 20
Liberec 15
460 15
+420 603 286 357